Nemokami skelbimai lt

Skelbimas

Skelbimų paieška

Saulės kolektoriai šilto vandens paruošimas, apšildymas ir vėdinimo sistemos

Skelbimo nr. 27570, įdėtas: 2010-09-09 · Perskaitė: 882

Norėčiau Jums pasiūlyti mūsų įmonės montuojamus saukės kolektorius. Pirmiausia saules energija visiškai nemokama. UAB"Citrekas" montuoja saulės kolektorius, šilto vandens paruošimas, apšildymas ir vėdinimo sistemos. Saulės kolektorių energiją efektyviai galima panaudoti šilumos gavybai kiekviename name. Taip ilgainiui sumažinsite savo karšto vandens ruošimo ir šildymo išlaidas. Selekcinė absorberio danga ETA plius garantuoja maksimalų saulės spindulių sugėrimą ir efektyvumą, netgi esant debesuotiems orams. Saulės energijos įrenginį galite planuoti statydami naują namą, renovuojant senąjį, atlikdami pastato ar jo šildymo sistemos remontą, taip pat bet kuriuo metu jį integruoti į esamą šildymo sistemą.
Pagarbiai vadybininkas Gintaras galiu atvykti su pristatymu arba tel.
Kodėl dabar naudinga susimontuoti saulės kolektorių?
Taip yra dėl kelių priežasčių.
. Šilumos kaina pasiekė tokį lygį, kuris verčia susimąstyti visus ir ieškoti galimybės sumažinti šilto vandens paruošimo sąnaudas/kainą. Alternatyvūs kuro šaltiniai – malkos, anglys, dujos, elektra jau yra pabrangę ir lyginant pagal šilumos vieneto savikainą yra beveik susilyginę, o įvertinus tai kad pereinant prie kitos kuro rūšies reikia įsigyti kitą katilą – nebegali būti nagrinėjamos kaip alternatyvos.
. Tie kurie yra nepriklausomi nuo centralizuoto šilumos ir karšto vandens tiekimo turi puikią galimybę suderinti du dalykus – naudą ir investiciją. Nauda akivaizdi – saulės energija nemokama ir neskaitant netolygumo, kuris gali būti nesunkiai kompensuojamas turint pakankamą talpą karštam vandeniui sukaupti, jos niekas negalės kaip nors apmokestinti. Investicija, kadangi įsigytas kolektorius Jums tarnaus ne mažiau kaip - metus (realiai kol atsiras kitokios technologinės alternatyvos).
. Turint saulės kolektorių Jums nebereikės rūpintis malkomis ar anglimis ir jas sandėliuoti, taigi atliks laiko, sistemos valdymą už Jus atliks elektroninis valdiklis/reguliatorius.
. Tie kurie šildo vandenį elektra labai greitai pajus ekonominį efektą. Priklausomai nuo sistemos dydžio, vien karšto vandens ruošimas Jums atpirks investicijas į saulės kolektorių per ,- sezonus.
. Saulės kolektorių sistema, dėl valdiklio galimybių puikiai integruojasi į jau esančias katilų sistemas ir taip pat leis sumažinti karšto vandens ruošimo, bei būsto apšildymo sąnaudas.
. Tai ir investicija ir būdas ženkliai sutaupyti ateityje.
Netiesioginė nauda įsirengus saulės kolektorinę sistemą.
. Turintiems katilus. Atsilaisvina laikas, kurį reikia skirti malkoms ruošti, krauti, katilui kūrenti ir prižiūrėti deginimo procesą. Laikas yra pakankamai brangus resursas, kurio vertės dažniausiai neįvertiname.
. Nebelieka apsinuodijimo smalkėmis (CO) galimybės.
. Saulės kolektorių sistemą galima lengvai pritaikyti prie esamos katilo sistemos ir komplektuoti pagal poreikius. Turint katilą su boileriu, jums tereikės saulės kolektoriaus ir valdiklio (sistemos kaina ženkliai mažesnė).
Kaip apskaičiuoti atsiperkamumą?
Tradiciškai skaičiuojant atsiperkamumą galima vertinti tik sutaupytą kurą. Priklausomai nuo kuro rūšies ir sunaudojimo atsiperkamumas skirsis. Kuo kuras brangesnis, tuo saulės sistema greičiau atsipirks ir pradės nešti tiesioginę naudą.
Problema skaičiuojant saulės kolektorių atsipirkimą yra ta, kad sistema ir komponentai vertinami kaip išlaidos, kai tuo tarpu tai yra investicija, nes investuoti pinigai visą likusį laikotarpį (apie metus) Jums uždirba pinigus.
Tuo tarpu katilas ir kuras jam yra išlaidos, nes jis susivartoja ir kiekvieną kartą reikalauja naujų sąnaudų. Reikia atsižvelgti ir į tai, kad katilas per tą laiką susidėvės ir jį reikės keisti mažiausiai - kartos, o kuro kaina visą laiką didės. Reikalas tame, kad saulės kolektorinė sistema yra alternatyva, nes ji negali aprūpinti karštu vandeniu šaltuoju periodu nuo lapkričio iki kovo mėn., tačiau visą kitą laiką gali aprūpinti visu arba didžiąja dalimi reikiamo karšto vandens, taip pat gali užtikrinti patalpų apšildymą pereinamuoju laikotarpiu. Būtent šiuo periodu kuro sąnaudos yra neadekvačiai didelės palyginti su gaunama nauda (labai dideli nuostoliai dėl neefektyvaus šilumos panaudojimo).
Lyginant sąnaudas reikia įvertinti:
Kieto kuro katilui:
Katilo kainą;
Kieto kuro kainą per visą palyginamąjį eksploatavimo laikotarpį (paprastumui skaičiavimuose naudoti esamas kainas)
kuro sandėliavimo kaštus
Kuro paruošimo kainą (jei ruošiate pats – savo darbo ir sugaišto laiko kainą)
Kuro tiekimo (įkrovimo) į katilą sąnaudas (pastovios pastangos ir laikas).
Įvertinti tai, kad negalite palikti namų šaltuoju periodu be priežiūros.
Apsinuodijimo anglies monoksidu (CO) tikimybė.
Dujinis katilas:
Turi automatiką, nebūtina priežiūra, automatinis kuro tiekimas.
Žymiai didesnė investicija lyginant su kieto kuro katilu
Kuro kainą (nepastovi ir neišvengiamai didės).
Nuotėkio ir sprogimo pavojus
. Kokioje aplinkoje geriau gyventi?
Šildymas kietuoju ar dujiniu kuru pavojingas, nes galimi keli sunkiai kontroliuojami dalykai:
) apsinuodijimo smalkėmis rizika. Šios rizikos turint kieto kuro katilą išvengti neįmanoma. Apie šią riziką tiesiog nekalbama. CO signalizatorius kainuoja apie Lt.
) aplinkos užterštumas dūmais. Tai ypač aktualu žemo slėgio atveju, kai dūmai nesisklaido ir tarša nenunešama vėjo.
. Kokia gaisro rizika?
Šildymas kietuoju kuru pavojingas, nes gali užsikimšti kaminas ar pradegti įdėklas. Sprogęs katilas pridarytų dar daugiau žalos.
Saulės kolektorinės sistemos pavojingumo laipsnį galima prilyginti lietaus keliamam pavojui, tačiau tai leidžia išvengti gaisro ir katilo sprogimo pavojaus. Taigi – jokių dūmų, – jokių smalkių.
. Kokia komforto kaina?
Kieto kur sistemos reikalauja būtinos priežiūros visą jų eksploatacijos laiką. Būtinas malkų ruošimas, sandėliavimas, pakuros pakrovimas, degimo proceso priežiūra. Visą laiką egzistuoja apsinuodijimo smalkėmis pavojus.
Saulės sistema nereikalauja priežiūros. Išvykus iš namų ilgesniam laikui, cirkuliacinis siurblys veikia budinčiuoju režimu. Rūpesčius dėl malkų sandėliavimo ir nuolatinio kūrenimo galima tiesiog pamiršti.
. Kaip padidinti namo vertę?
Investicija į alternatyvios energijos vandens šildymo sistemą būsto vertę padidina apie %. Persikraustant % įrangos galima išmontuoti ir perkelti į naują vietą. Sistemos tarnavimo laikas – apie - metų.
. Koks dabartinės situacijos ekonominės rizikos laipsnis?
Dažniausiai visos šildymo sistemos lyginamos su dujiniu katilu ar kita dujinio šildymo sistema. Visada egzistuoja didelė tikimybė, kad Rytai nutrauks arba labai apribos dujų tiekimą (pvz., bus pradėtas „remontuoti“ dujotiekis, ko pasekmėje dujų kaina praktiškai tą pačią dieną labai padidės ir gali pasiekti - Lt už m. Tokiu atveju šiltas vanduo ir šiltas būstas taptų prabangos dalyku.
. Kokie išskirtiniai saulės sistemų privalumai?
Saulės kolektorinė sistemą galima derinti su įvairiomis vandens šildymo sistemomis, todėl jų nereikia perdirbinėti. Jos tiesiog prijungiamos(priderinamos) prie esamos sistemos ir pilnai perima jos funkcija nuo pavasario pradžios iki rudens pabaigos (apie mėn.).
TESY saulės kolektoriai.
Dėl aukštos kokybės medžiagų ir ekologiškai saugų technologijų, naudojamų gamybos procesuose, selekcinės saulės energijos plokštės TESY yra puikaus dizaino, didelio efektyvumo, patikimos ir skirtos ilgalaikiam eksploatavimui. Selekcinė absorberio danga ETA plus garantuoja maksimalų saulės spindulių sugėrimą ir efektyvumą, netgi esant debesuotiems orams. Visų prietaiso konstrukcijoje naudojamų sudedamųjų dalių kokybė yra sertifikuota ir garantuoja patikimumą, naudojant skirtingoms saulės energijos sistemoms, bei užtikrina karšto vandens gamybą kasdieniniam naudojimui ir pramoninėms reikmėms.

Vadybininkas tel.
Kiti skelbimai iš kategorijos "Kita buities technika"
buitineBuitinė technika
didmeninedidmenine prekyba įvairiomis baterijomis, laikmenomis...
buitineBuitinė technika kaina
 Perku sena buitine technika
 Dujinis šildytuvas
parduodameParduodame lėtaeiges sulčiapaudes
 perka bloga buitine
 perku sena buitine technika
didmenineDIDMENINE PREKYBA ( URMU ) NEKONDICINEMIS PREKEMIS IŠ VOKIETIJOS IR ANGLIJOS
parduoduparduodu dujini elektrini sildytuva
 vielos valcavimo stakles
 perku naudota duso kabina

Kiti skelbimai...

Kontaktai


Skelbimo galiojimas pasibaigęs.

  • Komentuoti
  • Blogas skelbimas?
  • Spausdinti
  • Atnaujinti

  • Skelbimas įdėtas: 2010-09-09
  • Galioja: iki 2010-11-08


 


© mskelbimai.info - Nemokami skelbimai

Dovanoja parduodu nemokamai