Nemokami skelbimai lt

Skelbimas

Skelbimų paieška

Sodo sklypas Dvarčionyse

Skelbimo nr. 29124, įdėtas: 2011-05-13 · Perskaitė: 762

Parduodamas žemės sklypas Nr. sodininkų bendrijoje „Dvarčionys“ Juodvarnių Sodų -oji g. . Sodas randasi geroje Vilniaus miesto vietoje – netoli Antakalnio mikrorajono.

Sodo sklypas yra standartinis kolektyvinis sodas – arų, tačiau parduodama pusė sodo – arai. Likusi sodo sklypo pusė priklauso dviem savininkams (kiekvienam po , arus). Su jais dėl pardavimo galima bus tartis atskirai (jų kontaktiniai duomenys pirkėjui bus duoti). Sodo sklype stovi vieno aukšto menkavertis nedidelis vasarnamis, kuris yra tinkamas gyventi tik vasaros sezono metu. Jame yra krosnis, todėl rekonstravus pastatą jis galėtų būti pritaikytas gyventi žiemos sezono metu. Pačiame sode retai kas nors lankosi. Parduodamas sodo sklypas yra kampinis, todėl kaimynai yra tik du. Vienas kaimynas gyvena pastoviai – jis turi pasistatęs naują individualų gyvenamąjį namą. Sode yra elektra ir vanduo visus metus. Iki artimiausio vandens telkinio, kuriame galima maudytis – metrų. Iki artimiausios visuomeninio transporto stotelės – , km.

Sodo sklypas ir jame stovintis namukas yra užregistruoti Registrų centre, todėl yra nustatyta sodo rinkos vertė. Sodo sklypas turi preliminarius matavimus, tačiau nėra geodezinių matavimų. Juos bus galima atlikti vėliau.

Norime parduoti savo sodo sklypo dalį, kadangi sodu nesinaudojame. Tai puikus pasiūlymas norintiems užsidirbti, nes turint pusę sodo sklypo ir atliekamų pinigų, iš karto galima pirkti kitą pusę iš likusių dviejų savininkų, kadangi sodu jie nesinaudoja, todėl yra linkę parduoti savo sodo dalis. Dėl to, kad sodo sklypas yra Vilniaus mieste, žemės vertė šioje vietoje visada išliks aukšta, o ateityje sodo sklypo vertė tik augs. Investuoti pinigai tikrai nenuvertės, nes kasmet sodo sklypas tampa dar labiau patrauklesnis gyventi – atsiranda daugiau patogumų, apsigyvena daugiau kaimynų, formuojasi naujo tipo gyvenvietė, kurioje nereik šildytis centralizuotai, taigi galima sutaupyti labai daug pinigų, kurie būtų skiriami centralizuotos šilumos pirkimui.

Galite siūlyti įvairius variantus (pardavimas, keitimas)

Kaina: Lt

Kontaktinė informacija:
- Mob. tel.:
- El. paštas: sodasdvarcionysegmail.com
Kiti skelbimai iš kategorijos "Sklypai"
perkamePerkame miškus visoje Lietuvoje
brangiaiBrangiai perkame įvairaus amžiaus miškus
perkamePerkame žemę Kauno ir Jonavos rajonuose
brangiaiBrangiai perku miska visoje Lietuvoje
lietuvos"Lietuvos medis” brangiai perka miska visoje Lietuvoje
nebukkIEK VERTAS MANO MIŠKAS?
perkamePerkame miškus visoje Lietuvoje
perkaPerka mišką
 Nekilnojamojo turto brokeris
parduoduParduodu soda
parduoduParduodu soda Marijampoles sav. S.B Gulbinas
zemesžemės ir miško pardavimas, žemės nuoma, miškų ir žemės ūkio naujienos

Kiti skelbimai...

Kontaktai


Skelbimo galiojimas pasibaigęs.

  • Komentuoti
  • Blogas skelbimas?
  • Spausdinti
  • Atnaujinti

  • Skelbimas įdėtas: 2011-05-13
  • Galioja: iki 2011-08-11


Kiti skelbimai: Sklypai
Į pradžią
 


© mskelbimai.info - Nemokami skelbimai

Dovanoja parduodu nemokamai